روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20سمعک زیمنس مدل Nitro

سمعک زیمنس مدل Nitro
مشخصات و ویژگی های سمعک زیمنس مدل Nitro
قدرت فوق العاده، قابلیت اتصال فوق العاده سمعک Nitro
از تک تک لحظات زندگیتان در کنار کسانی که دوستشان دارید لذت ببرید. احساس آرامش خواهید کرد وقتی بدانید با سمعک پشت گوشیNitro، سمعکی با قدرت خارق العاده می توانید به طرز قابل توجهی بهبود درک گفتار را افزایش دهید.

فناوری پیشرفته در این سمعک
فناوری پیشرفته این سمعک ها به شما کمک می کند تا صدای دوستان، خانواده و همکاران خود را حتی در محیط های سخت شنوایی واضح تر بشنوید. سمعک Nitro سمعکی هوشمند است که نحوه شنیدن را آن طور که مایلید می آموزد و به طور خودکار، مطابق با اولویت های شنیداری شما، خود را با محیط تطبیق می دهد .
عملکرد فوق العاده و قابلیت اتصال بی سیم در این سمعک ها بدین معناست که شما می توانید از لوازم جانبی مانند ریموت کنترل برای افزایش راحتی یا انتقال دهندگان جریان صوتی برای درک بهتر صدای تلویزیون و موسیقی استفاده کنید.  Nitro برای شما قدرت و کیفیت و عملکرد به همراه دارد و به شما کمک می کند تا همواره متصل باقی بمانید و از زندگیتان بیشترین دریافت را داشته باشید.

ویژگی های قابل توجه سمعک Nitro
– میکروفن جهت دار- اندازه باتری استاندارد ۶۷۵
– ویژگی حذف فیدبک در سمعک های Nitro قرارگیری راحت و بدون سوت را تضمین می کند
– گواهینامه IP 67: مقاوم در برابر رطوبت، عرق و گرد و غبار
– ورودی صوتی مستقیم از طریق کفشک صوتی
– طراحی ظریف مطابق با سیستم ارگونومیکی گوش
– سیستم پیشرفته مدیریت وزوزگوش به منظور کاهش وزوز و افزایش شنوایی همزمان

چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان