روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20
آزمونهای پایه شنوایی

یکی از تست های بررسی شنوایی ادیومتری اصوات خالص یا به اصطلاح شنوایی سنجی است. ادیومتری توسط ابزاری به نام ادیومتر در یک اتاقک اکوستیک  انجام می شود. ادیومتری
یکی از تست های بررسی شنوایی ادیومتری اصوات خالص یا به اصطلاح شنوایی سنجی است. ادیومتری توسط ابزاری به نام ادیومتر در یک اتاقک اکوستیک  انجام می شود. یک هدفون مخصوص روی گوش فرد قرار داده می شود و یک سری سیگنا ل های با فرکانس های مختلف ( به طور معمول 250-500-1000-2000-4000-8000 هرتز) و باشدت های متفاوت طبق متد خاصی توسط ادیولوژیست  به هر دو گوش به طور جداگانه ارایه می شود و از بیمار خواسته می شود که صداهایی را که می شنود را با فشردن دکمه ای یا بالا بردن دست پاسخ دهد. و آستانه شنوایی هر گوش به طور مجزا در هر یک از فرکانس ها بدست می آید.
درتست شنوایی  (ادیومتری) دو آزمایش برای بررسی انتقال راه هوایی و استخوانی انجام می گیرد و نتایج آن به همراه تست های دیگر نظیر تست های گفتاری در برگه ای تحت عنوان ادیوگرام ثبت می گردد.

تمپانومتری
یک آزمون التروفیزیولوژیک است .برای ارزیابی ساختار آناتومیکی و فیزیکی مجرای گوش پرده ی گوش و ساختار استخوانچه ها استفاده می شود. این تست نیز همانند تست ادیومتری یک ارزیابی پایه ای از سیستم شنیداری می باشد که به طور معمول استفاده از نتایج این دو آزمون در کنار هم برای تشخیص دقیق بسیاری از بیماری های گوش بسیار کاربردی میباشد.
در صورتی که بیمار علایمی مانند درد گوش، ترشح،وزوز، کم شنوایی، عدم تعادل و… دارد کاندید انجام این تست می باشد., , , , , , ,

نوشتن يک نظر

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان