روابط عمومی: 09198375085

samakeshragh@gmail.com

سراسر

تهران

شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 16 الی 20
سمعک قابل شارژ

بهتر است با تعویض هفتگی باتری خداحافظی کنید.آیا تا به حال باتری سمعک شما به طور غیرمنتظره ای تمام شده است؟ آزاردهنده به نظر می آید! اینطور نیست! چرا راه کار راحت تر را انتخاب نکنید. 
با استفاده از شارژر علاوه بر اینکه از دردسر تعویض باتری رهایی می یابید به محیط زیست نیز کمک خواهید کرد و میزان مصرف باتری را به طور قابل توجهی پایین می آورید.

مزایای ارزشمند
راحتی استفاده
بدون زحمت و دردسر برای تعویض باتری های کوچک شنوایی خود را بهبود بخشید. به سادگی سمعک خود را در طول شب در شارژر قرار دهید پس از گذشت ۶ ساعت سمعک های شما شارژ شده و آماده برای استفاده در طی روز هستند.
علاوه بر این قابلیت خشک کن الکترونیکی در شارژر از آسیب رسیدن به سمعک در برابر رطوبت جلوگیری می کند و امکان استفاده طولانی مدت را تضمین می کند.

سازگاری با محیط زیست
سمعک های قابل شارژ ضایعات باتری را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. با استفاده از شارژر به جای ۵۲ باتری سمعک تنها می توانید از یک جفت باتری با قابلیت شارژ ‌استفاده کنید.

قابلیت اطمینان
شارژر زیمنس هر شب رطوبت سمعک را گرفته و آنرا خشک می کند. با هر بار قرار دادن سعک در شارژر در طی شب رطوبت سمعک گرفته می شود و شما را برای یک روزکاری پر مشغله در پیش رو آماده می کند. اینکار از سمعک در برابر آسیب رطوبتی محافظت می کند و عملکرد قابل اطمینانی را بهمراه دارد.

راحتی
پس از گذشت ۶  ساعت نشانگر رنگی شارژر به شما نشان می دهد که سمعک شما آماده شروع یک روز پر مشغله است این بدان معناست که دیگر نیازی به نگرانی در خصوص تمام شدن باتری سمعک وجود نخواهد داشت.

چند نمونه سمعک قابل شارژ

سمعک زیمنس مدل PURE
سمعک زیمنس مدل MOTION


سمعک زیمنس مدل CARAT


سمعک زیمنس مدل CELLION


سمعک فوناک مدل AUDEO

نوشتن يک نظر

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*چرا انتخاب ما


مشاوره و تست شنوایی رایگان سمعک

متخصصین کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک اشراق برای اشخاصی که قصد خرید سمعک را دارند مشاره و تست شنوایی رایگان در نظر می گیرد شما برای دریافت مشاوره کافیست با شماره مطب تماس حاصل فرمائید پاسخوگی سوالات شما خواهیم بود.


طرف قرارداد با بیمه ها

کلینیک سمعک اشراق طرف قرارداد با بانک سپه ، صادرات، تجارت و ...می باشد.همچنین برای بیمه شدگان کلیه بیمه ها مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه سمعک را ارائه می دهد.


ارائه خدمات در منزل و تست سمعک

این کلینیک همچنین کلیه خدمات خود را جهت رفاه حال سالمندان کم توان در منزل ارائه می دهد و همچنین برای افرادی که در انتخاب نوع سمعک تردید دارند تست سمعک به مدت یک هفته انجام می گیرد.


دوسال باطری رایگان

یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق، اهدای دوسال باطری رایگان به خریداران سمعک از این کلینیک می باشد.

سمعک چیست؟

خدمات سمعک اشراق سمعک اشراق بهترین در شرق تهران

سمعک(hearing aid) قطعه الکترنیکی کوچکی است که به فرد کم شنوا کمک می کند که صدا ها را بهتر بشنود و بتواند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

سمعک صداهایی که وارد گوش می شود را پردازش کرده و سپس صدای مناسب و تقویت شده را به داخل گوش هدایت می کند.تکنولوژی سمعک به گونه ای است که علاوه بر افزایش میزان صدا باعث افزایش کیفیت صدا نیز می گردد و فرد صداها را واضح تر می شنود و همچنین صداهای مزاحم محیط را کم می کند.

انواع سمعک از نظر شکل: سمعک پشت گوشی سمعک داخل گوشی انواع سمعک از نظر تکنولوژی: آنالوگ دیجیتال هوشمند هوشمند وایرلس حالا اینجا برندهای سمعک بیاد.

ادامه مطلب

مقالات

سکته گوش!
آشنایی با افت شنوایی
چگونه عمر سمعک را افزایش دهیم؟
چگونه طول عمر باتری سمعک را افزایش دهیم؟
پیرگوشی
توسعه سیستم شنوایی در کودکان